MAKITA UT121

Vnitřní závit ve vřetenu
M14
Typ
míchadla

• , zakoupeno v ELVIN PRODEJ s.r.o.

• cena-výon

Makita-k tomu není co dodat
    Jsem stavař a od makity používám takřka vše

• , zakoupeno v schipro.cz

vybral jsem si jej pro to že je to profesionalní znacka nařadi a ze jsem si dukladne préčetl na co je určene a presne mi vyhovuje k me profesi

• , zakoupeno v Nářadíshop

• Volnoběžné otáčky 0 – 600 min–1
  • Průměr míchacího nástroje max. 120 mm
  • Upínání nástroje M14
  • Hmotnost 3,1 kg

• , zakoupeno v ELVIN PRODEJ s.r.o.

• cena-výon

Makita-k tomu není co dodat